Zapraszamy na Dzień Informacyjny Sektora Kosmicznego!

W imieniu Prezesa Polskiej Agencji Kosmicznej, Pana Prof. Marka Banaszkiewicza oraz Rektora Politechniki Rzeszowskiej, Pana Prof. Marka Orkisza, zapraszamy do udziału w konferencji:

DZIEŃ INFORMACYJNY SEKTORA KOSMICZNEGO,

w ramach Centrum Kompetencji Politechniki Rzeszowskiej „Droga w przestrzeń”,

która odbędzie się w dniu 4 marca 2016 r. /piątek/, godz. 10.00, w Sali V-2 Regionalnego Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnego Politechniki Rzeszowskiej (Rzeszów, Al. Powstańców Warszawy 12).

Celem konferencji jest zaprezentowanie możliwości współpracy Polskiej Agencji Kosmicznej i jej rzeszowskiego oddziału z przedsiębiorcami i placówkami naukowo-badawczymi z Rzeszowa i regionu Polski Południowo-Wschodniej. Przedstawione zostaną również pola aktywności naukowej Politechniki Rzeszowskiej dedykowane przestrzeni kosmicznej i plany rozwoju potencjału dydaktycznego. W czasie konferencji będzie miało miejsce uroczyste podpisanie porozumienia o współpracy pomiędzy Polską Agencją Kosmiczną a Politechniką Rzeszowską.

Potwierdzenie planowanego udziału w wydarzeniu należy zgłaszać poprzez wypełnienie  formularza i przesłanie na adres e-mail: justyna.sokolowska@polsa.gov.pl.

Szczegółowe informacje i program dostępne tutaj.

Zapraszamy!

 

 

Stowarzyszenie Krajowego Forum Parkow Przemyslowych i Parkow Technologicznych ul. Ligocka 103, 40-568 Katowice