Targi Innowacji już wkrótce w Kielcach!

Już 16 i 17 października w Kielcach odbędzie się II edycja Międzynarodowych Targów Innowacji i Nowych Technologii INNO-TECH EXPO. To ostatnia szansa aby dołączyć do grona wystawców!

Międzynarodowe Targi INNO-TECH EXPO to największe wydarzenie w Polsce, które łączy świat biznesu z osiągnięciami nauki. Tu spotykają się przedstawiciele parków naukowo-technologicznych, inkubatorów przedsiębiorczości, firm i instytucji naukowych.

Nowe rozwiązania dla biznesu. Targi INNO-TECH EXPO to najlepsze miejsce by zaprezentować innowacyjną stronę działalności. To także nieoceniona okazja, by porozmawiać z ekspertami, przetestować nowe produkty i wypromować ciekawe projekty. Międzynarodowe Targi Innowacji i Nowych Technologii to dowód na to, że rozwój technologiczny dostępny jest dla każdego.

Udział w targach daje nie tylko możliwość współpracy firm i instytucji, ale jest szansą na wzrost konkurencyjności poszczególnych przedsiębiorstw i całej krajowej gospodarki. 

Pierwsza edycja pod patronatem Ministerstwa Gospodarki zgromadziła blisko 80 wystawców, między innymi z Kanady, Stanów Zjednoczonych, Kirgistanu i Ukrainy. Pod jednym dachem spotkały się świat nauki i biznesu, a tym samym ludzie z pomysłami i inwestorzy z kapitałem.

Międzynarodowe Targi INNO-TECH EXPO to także szereg spotkań branżowych i konferencji podczas których poruszane są zagadnienia najważniejsze dla branży związanej z nowymi technologiami.

Spotkania B2B

Organizowane w ramach współpracy z Enterprise Europe Network – największej na świecie sieci instytucji otoczenia biznesu i sektora nauki, działającej na rzecz wspierania międzynarodowego transferu technologii. Charakter organizowanych spotkań targowych zdecydowanie zwiększa szanse na znalezienie odpowiednich partnerów do współpracy.

Konferencje i warsztaty

Organizatorzy i partnerzy targów dbają również o wysoki poziom konferencji merytorycznych. Oferowane warsztaty i panele dyskusyjne bogate są w prezentacje wynalazków oraz atrakcyjne pokazy produktowe. Zawartość spotkań organizowanych na targach INNOTECH EXPO dostosowana jest do obecnych potrzeb rynku oraz sytuacji współczesnych przedsiębiorstw.

Podczas konferencji Nano PL „Nanotechnologie i materiały zaawansowane dla innowacyjnego przemysłu”, która odbędzie się od 16 do 17 października zaprezentowane zostaną najnowsze osiągnięcia będące świadectwem wysokiego poziomu technologicznego, jak również strategiczne kierunki rozwoju nowych technologii.

Najważniejszym zadaniem konferencji jest jednak stworzenie możliwości z zakresu uruchamiania nowych projektów i nawiązanie współpracy między uczelniami wyższymi, przemysłem i biznesem . 

Cele:

  • Połączenie przedstawicieli nauki z przedstawicielami przemysłu i biznesu;
  • Inspiracja uczestników konferencji w zakresie innowacyjnych rozwiązań i nowych kierunków badawczych;
  • Informowanie o najnowszych osiągnięciach najlepszych międzynarodowych naukowców;
  • Edukacja dotycząca kwestii regulacyjnych w dziedzinie nanotechnologii oraz zaawansowanych materiałów.

Uczestnicy konferencji mają niebywałą okazję, aby znaleźć partnerów do wspólnych inicjatyw. Targi InnoTech Expo, mają bowiem duże doświadczenie w budowaniu kontaktów biznesowych i oferują uczestnikom konferencji wiele atrakcji. 

Dlatego zapraszamy wszystkich do udziału w targach. Powołując się na Stowarzyszenie Krajowego Forum Parków Przemysłowych i Parków Technologicznych mogą Państwo liczyć na preferencyjne warunki udziału.

Kontakt:

Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii Sp. z o.o.
Konrad Kronig
Email: kronig@it.kielce.pl
Tel: +48 539 934 212

Targi Kielce S.A.
Piotr Odziemek|
Email: odziemek.p@targikielce.pl
Tel: +48 41 365 13 34

 

Stowarzyszenie Krajowego Forum Parkow Przemyslowych i Parkow Technologicznych ul. Ligocka 103, 40-568 Katowice